Oferta

Kuracja Gkhair Shield Additive Nowość !! 45 - 70 minut

Warianty usługi

Długie/Gęste włosy
150 zł REZERWUJ
Średnie włosy
120 zł REZERWUJ
Krótkie/Cienkie włosy
80 zł REZERWUJ

Opis

Zalety:

- Shield Additive jest produktem do mieszania z profesjonalnymi kuracjami stosowanymi w salonach fryzjerskich.

- Tworzy nowe wiązania we włosach, aby zapobiegać uszkodzeniom.

- Bez obaw dla obróbki chemicznej

 

Korzyści: Shield Additive tworzy nowe wiązania w korze włosów jednocześnie chroniąc naturalną strukturę włosów. Jest kompatybilny z pudrem rozjaśniający, zarówno z farbami olejkowymi jak i kremowymi oraz przy prostowaniu włosów produktami GK zawierającymi Juvexin. Oprócz tego, nadaję się również przy: trwałej, prostowaniu włosów metodą japońską, relaksowaniu włosów, farbowaniu bezpośrednim, hennie. Dodając Shield Additive to tych produktów i procesów sprawi, że włosy będą mocniejsze, bardziej elastyczne.

 

Zawiera:

Ekstrakty z soi, które zapewniają zdrowy porost włosów oraz regenerację.

Olej z pestek arbuza zawierający aminokwasy pomagające utrzymać mocne włosy. Chroni  przed uszkodzeniami, wpływem środowiska tworząc osłonę każdego włosa.

JUVEXIN został stworzony specjalnie dla ochrony i odrastania włosów do ich młodzieńczego stanu i jest używany we wszystkich produktów GKhair na świecie.

JUVEXIN penetruje włosy od nasady, dostarczając niezbędne dodatki odżywiające i nawilżające. To poprawia miękkość i redukuje nierówności pozwalając włosom lepszej wytrzymałości na suszenie, pomaga sprawić by włosy opierały się łamaniu i poprawia gładkość włosów, dając włosom ogólnie lepszą kontrolę. Na mokrych i suchych włosach jest mniej splątań podczas czesania , sprawiając, że włosy są mniej podatne na złamania i poprawia się ich kontrola.